بهترین دستگاه برش لیزر

دستگاه برش لیزربهترین دستگاه برش لیزر تولید شده در شرکت hatchpnc با نازل ترین قیمت ها و تولید شده با بهترین قطعات موجود در بازار چین در خدمت مشتریان عزیز می باشد.

بهترین دستگاه برش لیزر

دستگاه پرفشنال بهترین دستگاه برش لیزر

دستگاه ليزر پر فشنال مناسب ترين گزينه جهت تابلوسازي و برش هاي ضخيم و در ابعاد ورق کامل پلکسي گلاس يعني 183*122 سانتي متر مي باشد.
اين دستگاه کاملا حرفه اي بوده و سايز بزرگ آن دستگاه ليزر پرفشنال را به يک دستگاه نيمه صنعتي مبدل کرده است.از خصوصيات باز دستگاه ليزر پرفشنال مي توان به امکان مونتاژ آن و و حمل آسان در طبقات و حمل هايي که دستگاه هاي مشابه خارجي امکان ورود و نصب در آن را ندارند،اشاره کرد.
دستگاه ليزر پرفشنال بدليل نصب تيوب ليزر آن بر روي دکل به ندرت از تنظيم آينه خارج شده و براحتي نيز مي توان آينه هاي دستگاه را تنظيم نمود.
زيبايي و آرگونومي دستگاه در محل هاي نصب شده تداعي کننده يک کارگاه صنعتي است و کيفيت برش و حکاکي با آن بسيار آسان مي باشد.

دستگاه حکاکي و برش ليزر:

دستگاه حکاکي و برش ليزر 1390 يک دستگاه کارامد و با صرفه اقتصادي است. ابعاد اين دستگاه امکان نصب آن را در فروشگاه و کارگاه هاي کوچک از جمله مهر و پلاک سازي و شرکت هاي تبليغاتي فراهم نموده است.
دستگاه هاي حکاکي و برش ليزر 1390 را مي توان جهت نصب به صورت دمونتاژه  يا در 4 قطعه جدا از هم نيز حمل کرد.

اين فرايند بسيار آسان بوده و براحتي در محل نصب از درب هاي کوچک به عرض 70 سانتي متر و راه پله هاي باريک عبور مي کند.

دستگاه حکاکي و برش ليزر 1390  داراي مجاري عبور ورق کامل پکس گلاس نيز مي باشد اين قابليت به کاربر اجازه مي دهد که بتواند ابعاد کامل ورق پکس گلاس را در 2 مرحله به راحتي برش نمايد.

در حال حاضر دستگاه حکاکي و برش ليزر 1390 در 3 توان 80 وات 100 وات  و 130 واتي آماده تحويل به مشتريان ارجمند مي باشد.

در سایت های pnc-laser.com و hatchpnc.com و partonegaran.com همراه ما باشید.

5 پاسخ

ترک بک و پینگ بک

  1. […] برش لیزر در شرکت hatchpnc تولید شده با بهترین قطعات وارده از چین با نازل ترین قیمت ها در خدمت هم وطنان عزیز […]

  2. […] ترین دستگاه برش تولید شده از بهترین و مرغوب ترین قطعات وارداتی در نازل ترین قیمت ها در خدمت مشتریان عزیز می […]

  3. […] حکاکی تولید شده در شرکت hatchpnc.این دستگاه ها با مرغوب ترین قطعات وارداتی در شرکت مونتاژ می شوند و در اختیار مشتریان […]

  4. […] ترین دستگاه برش لیزر تولیدی شرکت hatchpnc با بهترین کیفیت ها و مناسب ترین قیمت ها به همراه خدمات پس از فروش در خدمت […]

  5. […] ترین دستگاه برش در شرکت hatchpnc تولید شده و با بهترین کیفیت ها به همراه خدمات پس از فروش در خدمت مشتریان عزیز می […]

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *