فروش ویژه شرکت pnc laser

دستگاه برش

فروش ویژه شرکت pnc laser با شرایط ویژه،دستگاه ۱۴۰ * ۹۰ بصورت نقد ۱۵٫۵ و اقساط بدون بهره ۱۲ میلیون پیش و مابقی طی ۳ ماه،اقساط با بهره ۸ میلیون تومان پیش پرداخت و مابقی طی ۶ ماه

فروش ویژه شرکت pnc laser

امروزه با وجود ماشین آلات متعددی که به بازار عرضه شده است.استفاده از روش سنتی و دستی بسیار وقت گیر بوده و علاوه بر زمان ازنظر اقتصادی هم به صرفه نخواهد بود .

ضمنا کیفیت در ماشین های لیزر بسیار بالا است.درنتیجه امروزه هزینه کردن برای خرید ماشین آلات در هر زمینه کاری ضروری می باشد.اما باید درنظر داشت هنگام خرید ماشین آلات علاوه کیفیت بایستی قیمت ماشین نیز بصرفه باشد.شما هرگز نباید برای یک آپارتمان 80 متری که ارزش واقعی آن 200 میلیون است ،400 میلیون پرداخت کنید.

تبلیغات زیاد برای آن آپارتمان ارزش واقعی آن را بالا نمی برد فقط ذهن شما را درگیرتر خواهد کرد که پول بیشتری برای چیزی که ارزش واقعی آن کمتر است،بپردازید.
دستگاه های برش لیزر جایگزین مناسبی جهت برش و حکاکی در زمینه های متفاوت می باشد.شرکت پرتونگاران جهان با برند تجاری pnc laser به مدت 10 سال است که در زمینه ساخت دستگاه های لیزر مشغول فعالیت می باشد و با مونتاژ کردن دستگاه های برش لیزر توانسته هزینه مازاد وارد کردن دستگاه به صورت کامل را کاهش دهد.

زیرا ارزش واقعی دستگاه برش لیزر همان قیمتی است که در چین فروخته می شود منهای هزینه های حمل و نقل و… که شرکت پرتونگاران جهان با مونتاژ قطعات چینی در داخل کشور توانسته قیمت ها را مشابه قیمت چین در ایران به مشتری عرضه نماید.
پس پرداخت هزینه های بیشتر جهت خرید دستگاه در واقع همان حکایت پرداخت هزینه های تبلیغات آپارتمان می باشد.شما می توانید به قیمت چین در ایران دستگاه را خرید کنید و خدمات دستگاه را مستقیما از ما بخواهید.

این شرکت تمامی قطعات دستگاه را بطور مستقیم و بدون واسطه از چین وارد می کند و قطعات خود را از میان برندهای مطرح دنیا انتخاب می نماید که در عین پایین بودن قیمت ،کیفیت مطلوب را نیز دارا می باشد.

این دستگاه شامل تمام قطعات جانبی مورد نیاز مانند چیلر ،مکنده و دمنده است که قطعات جانبی نیزبسیار دقیق و باکیفیت انتخاب شده اند.
شرکت pnc laser یکسال گارانتی و ده سال خدمات و پشتیبانی را به مشتریان خود ارائه می دهدکه موجب آسودگی خاطر مشتری خواهد بود.
خرید ابتدای همکاری مشتریان با شرکت pnc laser می باشد.ما کیفیت دستگاه و خدمات پس از فروش را به مشتریانمان تضمین می دهیم.امروزه پرفروش ترین و بزرگترین شبکه خدمات پس از فروش و بزرگترین تامین کننده قطعات اصلی لیزر در ایران pnc laser افتخار دارد که شما را به بازدید از محصولات باکیفیت و قیمت بسیار مناسب بدون واسطه ها دعوت نماید.

در سایت های pnc-laser.com و hatchpnc.com همراه ما باشید.

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *