چیلر دستگاه لیزر

چیلر دستگاه لیزر چیلر دستگاه لیزر از جمله قطعات دستگاه لیزر می باشد که برای خنک نگه داشتن تیوب از آن استفاده می شود.شرکت partonegaran چیلر 6000 بر روی دستگاه ها قرار می دهد.

چیلر دستگاه لیزر

اشعه هايي که در داخل تيوب ليزر ايجاد مي شوند توليد گرماي بسياري را مي کنند،براي خنک نگه داشتن تيوب ها بايد به طريقي آن ها را خنک نگه داشت تا تيوب نترکد.

چيلر دستگاه ليزر به نوعي اين کار را انجام مي دهد.چيلر نوعي سردخانه صنعتي بشمار مي رود که با ظرفيت خنک کننده 1400 وات است.درواقع چيلر دستگاه ليزر براي گرماي توليد شده در تيوب ليزر بکار مي رود.روش کار آن هم بدين صورت است که هوا از طريق يخچال در سيستم يخچال کمپرس رفته و در نهايت به هوا منتقل مي شود.

سيستم چيلر به دو صورت مي تواند عمل کند:
-يک خروجي يک ورودي
-دو خروجي 2 ورودي
از چيلرهاي صنعتي مي توان در دستگاه برش ليزر،حکاکي ليزري و برش ليزري فلزات استفاده مي شود.براي دو حالت کنترل دما به عنوان دماي ثابت و کنترل دماي هوشمند محبوب هستند.در حالت هوشمند ،دماي آب با توجه به دماي محيط تنظيم مي شود.

نکاتي درباره چيلر دستگاه ليزر

براي محافظت از تيوب ليزر ،زماني که آب داخل تيوب کم است فنر چيلر به حالت تعليق قرار مي گيرد.هنگامي که دماي آب به محدوده قابل قبول افزايش مي يابد،شروع به کار کنيد.
اگر در مناطق سردسيري از چيلر استفاده مي کنيد،بهتر است از مايع ضديخ استفاده کنيد.
آب داخل چيلر ليزر بايد خالي باشد زماني که از دستگاه خنک کننده براي مدت طولاني استفاده نمي شود.
بطور قطع نبايد دستگاه را بدون وجود آب روشن شود.
عملکرد زنگ هشدار
چيلر ليزر بايد در يک محيط خوب تهويه و خشک قرار گيرد.

در سایت های partonegaran.com و hatchpnc.com و pnc-laser.com همراه ما باشید.

0 پاسخ

ارسال یک پاسخ

در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *